آشنایی با درب پی وی سی

آشنایی با درب پی وی سی : PVC مخفف پلی وینیل کلراید است. طبیعتا ما این ترکیبات را نمی شناسیم و اطلاعات دقیقی درباره آن نداریم مگر اینکه یک شیمی دان باشیم .

اگر اطلاعات کافی داشته باشیم می دانیم که این نوع مواد بسیار با دوام است و خاصیت عایقی بالایی دارد و در شرایط عادی گازهای مضر شیمیایی از خود منتشر نمی کند.

درب پی وی سی به دلیل ساختار شیمیایی منحصر به فرد ، عایق مناسب و در نتیجه بهره وری انرژی بهتر از درب چوبی سنتی را فراهم می کند. البته اگر در تولید این درب ها از مواد با کیفیت و استاندارد استفاده شود.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

هنگامی که به عنوان قاب درب استفاده می شود ، PVC تا سه برابر کار آمدتر از قاب های آلومینیومی است. همچنین تقریبا بدون تعمیر و نگهداری است و هرگز به رنگ آمیزی مجدد احتیاج ندارد. فقط گاهی سطح آن را را تمیز کنید.

در حالی که یک درب چوبی که از کیفیت کمی برخورددار باشد با گذشت زمان تاب و از حالت اولیه خود خارج می شود و در صورتی که یک  درب PVC کاملاً پایدار می ماند زیرا ۱۰۰٪ ضدآب است.

در حالی که انواع دیگر مواد در معرض تابش مستقیم خورشید کمرنگ یا بی رنگ می شوند ، درب پی وی سی بسیار مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش است و همیشه درب شما حالت نو و زیبای خود را حفظ می کند.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

یکی دیگر از کاربرد این درب ها ، استفاده آن در حمام است.

آشنایی با درب پی وی سی

با توجه به این که محیط حمام همیشه مرطوب است این درب ها می تواند جایگزین مناسبی برای درب های چوبی و آلومینیومی باشد و علاوه بر ضد آب بودن از زیبایی خاصی نیز برخورددار است.

درب پی وی سی هماننده سایر درب ها دارای تنوع فراوانی است که شما می توانید با توجه به تم منزلتان این درب ها را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید : قیمت درب تمام چوبقیمت درب لابیقیمت درب داخلی /قیمت درب اتاقی /درب تمام چوب راش /درب ضد آب /قیمت درب ورودی /درب و چهار چوب چوبی /تاریخچه پیدایش درب های ورودی /خرید درب های خروجی / خرید درب ورودی /خرید درب چوبی /آشنایی با درب های شیشه ای /آشنایی با درب های فلزی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *