خرید درب داخلی یا اتاقی

خرید درب داخلی یا اتاقی : درب داخلی یا اتاقی سازه های متحرکی هستند که برای استفاده در محیط داخلی طراحی و ساخته شده اند. عملکرد اصلی این درب ها دسترسی و ورود و خروج از اتاق یا فضای دیگر در داخل محیط واحد را فراهم می کند. این درها در مصارف مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و چندین کاربرد دارند که به شرح زیر است :

  • حفظ حریم خصوصی
  • به کاهش صدای سایر قسمت های ساختمان کمک می کند
  • یک فضای داخلی را از فضای دیگر جدا می کند
  • کمک به تهویه هوا می کند
  • ورود و خروج از قسمتی به قسمت دیگر را فراهم می کند

اگر بخواهیم به تاریخچه درب های داخلی نگاهی کنیم می توان گفت اولین مورد استفاده از آنها در مقبره های مصر باستان کشف شده است . باستان شناسان وجود درهای چوبی در داخل مقبره های باستانی را ثبت کرده اند.

در انتخاب درب های داخلی محدودیت خاصی وجود ندارد و این درب ها با انواع جنس و کیفیت در بازار موجود هستند. ولی بهتر است از درب های داخلی چوبی استفاده شود.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

این درب ها علاوه بر وزن مناسب و قابل قبول از کیفیت بالایی برخورددار هستند.

در درب های اتاقی چوبی نیز انواع مختلفی از جنس چوب وجود دارد که ما در وبسایت آلبرو چوب در مطالب قبلی به آن ها پرداخته ایم.

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید به آن توجه داشته باشید مقاومت جنس چوب در برابر ضربه و فشار می باشد.

خرید درب داخلی یا اتاقی

اگر درب چوبی خود از جنس با کیفیتی نباشد قطعا طول عمر درب به حداقل می رسد. شما باید در انتخاب درب به ویژگی های یک درب با کیفیت توجه فراوانی بنمایید. پیشنهاد ما به شما این است که مطلب (نکاتی برای خرید درب چوبی) را مطالعه نمایید.

رنگ درب چوبی نیز می تواند تا حد زیادی به زیبایی فضای داخلی خانه یا محیط کار کمک کند و ما در آلبروچوب از تنواع طرح و رنگ بالایی برخورددار هستیم.

بیشتر بخوانید : قیمت درب تمام چوبقیمت درب لابیقیمت درب داخلی /قیمت درب اتاقی /درب تمام چوب راش /درب ضد آب /قیمت درب ورودی /درب و چهار چوب چوبی /تاریخچه پیدایش درب های ورودی /خرید درب های خروجی / خرید درب ورودی /خرید درب چوبی /آشنایی با درب های شیشه ای /آشنایی با درب های فلزی / آشنایی با درب پی وی سی /آشنایی درب فایبرگلاس / آشنایی با درب آلومینیومی /آشنایی با درب اف آر پی / خرید درب تاشو /خرید درب کشویی / خرید درب گردان / خرید درب کرکره ای /خرید درب محوری / نکاتی برای خرید درب چوبی /آشنایی با درب ضد حریق

خرید درب داخلی یا اتاقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *