خرید درب محوری

خرید درب محوری : درب محوری دربی است که بر روی یک محور عمودی و یک چرخاننده اداره می شود . این درب ها تفاوت های بسیاری با درب های لولایی معمولی دارد ، لولا های درب های لولایی در سمت راست یا چپ درب نصب می شوند اما در درب های محوری درست در مرکز درب نصب می شود.

فناوری درب محوری ساده است و به قرن ها قبل برمی گردد. نمونه ای از درب های محوری را می توان در کشور عزیزمان ایران یافت. نشانه های مختلفی از درب های محوری در دروازه همه ملل یافت می شود ولی قدیمی ترین به تخت جمشید بر می گردد که یک سالن بزرگ که به دستور خشایار شاه هخامنشی ساخته شده بود و در آن قصر از درب های محوری نیز استفاده شده بود.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

درب محوری در واقع یک صفحه از جنس چوب یا شیشه یا حتی فلز ساخته شده است که در مرکز این صفحه یک چرخاننده وجود دارد که درب هماننده دایره برای باز و بسته شدن می چرخد.

برخلاف درب های محوری باستان ، درب های محوری امروزی در امتداد محور عمودی نمی چرخند بلکه یک سیستم لولای محوری در پایین درب و یک لولای محوری در بالای درب دارد .

این درب ها نیز علاوه بر دو لولا که در پایین و بالای درب نصف می شوند ، دارای یک چهارچوب نیز هستند. این چهار چوب نیز می تواند از جنس فلز یا چوب باشد.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

استفاده این درب ها امروزه بسیار زیاد شده است به طوری که می توان از آن ها در محیط های اداری ، مراکز فروش ،  سالن های بزرگ و حتی در منازل نیز استفاده شوند.

خرید درب محوری

این درب ها از جایگاه ویژه ای در دکوراسیون داخلی برخورددار هستن بطوری که در منازل به وفور از این درب ها استفاده شده است خصوصا منازلی که از فضای بزرگتری برخورددار هستن.

بیشتر بخوانید : قیمت درب تمام چوبقیمت درب لابیقیمت درب داخلی /قیمت درب اتاقی /درب تمام چوب راش /درب ضد آب /قیمت درب ورودی /درب و چهار چوب چوبی /تاریخچه پیدایش درب های ورودی /خرید درب های خروجی / خرید درب ورودی /خرید درب چوبی /آشنایی با درب های شیشه ای /آشنایی با درب های فلزی / آشنایی با درب پی وی سی /آشنایی درب فایبرگلاس / آشنایی با درب آلومینیومی /آشنایی با درب اف آر پی / خرید درب تاشو /خرید درب کشویی / خرید درب گردان / خرید درب کرکره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *