نکاتی برای خرید درب چوبی

نکاتی برای خرید درب چوبی : همه ما در منازلمان قطعا یک درب چوبی داریم و می توان گفت امروزه درب چوبی سهم عمده ای در بخش تولید درب را به خود اختصاص داده است .
درب های چوبی زیبایی خاصی به پیرامون خود میدهد و چون یک موادی است که از دل طبیعت می آید، ضرر کمتری به طبیعت میزند و قابل بازیافت می باشد.
امروزه با پیشرفت فناوری و صنعت تولید ، می توان درب های بسیار زیبا با گوناگونی در تنوع رنگ و مدل ساخته شود .ما در این مطلب سعی داریم نکات مهم و کلیدی که شما را در انتخاب و خرید درب های چوبی کمک کند را بیان کنیم ، پس با آلبروچوب همراه باشید.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

نکاتی برای خرید درب چوبی

  • درب باید متناسب با فضایی که قرار است درب را در آن استفاده کنید طراحی شود برای نمونه اگر قرار هست درب انتخابی در حمام یا سرویس بهداشتی یا محیطی که رطوبت زیاد دارد استفاده شود باید درب ضد آب خریداری شود.
    اگر از درب ضد آب استفاده نشود قطعا پس از مدت درب پوسیده می گردد و عملا کاربرد خود را از دست میدهد.
  • نکته دیگر مقاومت درب در برابر فشار و ضربه می باشد. حتما از درب های با استحکام و مقاومت بالا استفاده کنید. بدیهی است که اگر درب شما مقاوم نباشد با ضربه های جزئی و ساده دچار ترک خوردگی و یا شکست می شود. برای نمونه درب تمام چوب راش یکی از درب های بسیار مقاوم و مستحکم می باشد و در برابر ضربه یا فشار زیاد از مقاومت بالایی برخورددار می باشد.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

  • نکته دیگر جنس درب می باشد. باید هنگام انتخاب یا خرید درب به جنس آن و ویژگی های آن توجه کنید. برخی از درب ها ممکن هستن در نگاه اول بسیار درب زیبا و قابل قبولی باشند ولی در ساخت آن درب از مواد اولیه بی کیفیت استفاده شده است.
  • نصب درب هم می تواند روی تمامی موارد نیز تاثیر منفی یا مثبت بگذارد ؛ به طوری که هنگام نصب درب طبق اصول و قواعد عمل نشود می تواند به کارایی و طول عمر درب تاثیر مستقیم بگذارد.

این مطلب ادامه دارد پس با آلبروچوب همراه باشید.

بیشتر بخوانید : قیمت درب تمام چوبقیمت درب لابیقیمت درب داخلی /قیمت درب اتاقی /درب تمام چوب راش /درب ضد آب /قیمت درب ورودی /درب و چهار چوب چوبی /تاریخچه پیدایش درب های ورودی /خرید درب های خروجی / خرید درب ورودی /خرید درب چوبی /آشنایی با درب های شیشه ای /آشنایی با درب های فلزی / آشنایی با درب پی وی سی /آشنایی درب فایبرگلاس / آشنایی با درب آلومینیومی /آشنایی با درب اف آر پی / خرید درب تاشو /خرید درب کشویی / خرید درب گردان / خرید درب کرکره ای /خرید درب محوری

نکاتی برای خرید درب چوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *