خدمات شرکت آلبرو چوب

شرکت آلبرو چوب یکی از برندهای معتبر ایران در ساخت درب‌های تمام چوب می‌باشد. کاربرد درب‌های تمام چوب به عنوان درب لابی یا ورودی و اتاقی می‌باشد که در دو طرح کلاسیک و مدرن عرضه می‌شوند. تمامی درب‌های شرکت آلبرو چوب با چوب خشک راش ایرانی و توسط نجاران با تجربه و کاملا بر اساس سلیقه و طرح مشتری ساخته می‌شوند. خدمات این شرکت در ساخت این درب‌ها شامل چهار مرحله سفارش، ساخت، رنگ‌آمیزی و نصب می‌باشد. مراحل مختلف در زیر توضیح داده می‌شود. شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده نمونه‌کارهای ما به صفحه نمونه‌کارها مراجعه فرمایید.  همچنین برای سفارش درب یا مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید اطلاعات تماس ما را ملاحظه نمایید.

خدمات شرکت آلبرو چوب

سفارش:

شرکت ما تمرکز و اهمیت ویژه‌ای به قسمت خدمات محصولات خود دارد. پس از تماس مشتری با شرکت و تائید همکاری با آلبرو چوب، کارشناس شرکت با هماهنگی به محل پروژه می‌رود و محل را از نظر ابعاد و طرح مناسب برای درب لابی و یا اتاقی مورد بررسی قرار می‌دهد. ایشان پیشنهادات لازم را در اختیار مشتری قرار می‌دهد تا شما مشتریان عزیز بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

پس از انتخاب و اندازه‌گیری ابعاد چهارچوب و درب لابی و اتاقی توسط کارشناس شرکت و تائید آن توسط مشتری، سفارش تولید آن به قسمت “ساخت” داده می‌شود.

ساخت:

در این مرحله با به کارگیری چوب راش ایرانی که کاملا مرحله خشک شدن چوب را پشت سر گذاشته، درب مورد نظر به صورت ماستیو شده، ساخته می‌شود. قابل توجه است که بیشتر مراحل ساخت این درب‌ها توسط دست صورت می‌گرد و منبت‌کاری لازم نیز بر اساس سلیقه‌ی مشتری روی درب‌ها اعمال می‌شود. 

رنگ:

خدمات شرکت آلبرو چوب

پس از مرحله ساخت که به طور میانگین برای هر ۱۰ لنگه درب ۲۰ روز زمان می‌برد، درب مورد نظر به مرحله “رنگ کاری” می‌رود. در این مرحله با توجه به نوع پروژه درب‌ها در کارگاه رنگ‌کاری و یا در محل پروژه، نقاشی می‌شوند.

پس از رنگ، در کارگاه درب‌های چوبی به محل پروژه حمل می‌شوند. در غیر این صورت درب‌ها در محل پروژه، توسط گروه رنگ آلبرو چوب با رنگ “پلی اورتان” طبق سلیقه مشتری در چند مرحله رنگ می‌شوند.

نصب:

پس از مرحله رنگ، تیم نصب شرکت به محل پروژه فرستاده می‌شود و پس از انتخاب نوع نصب که بصورت فوم باشد یا پیچ، درب‌های چوبی نصب می‌شوند.

لاز م به ذکر است که هیچ کدام از این دو نوع نصب، مزیت خاصی به دیگری ندارد. و فقط بر اساس محل نصب و خواست مشتری تصمیم به انتخاب نوع نصب می‌گردد.

 پس از نصب و ریگلاژ آن‌ها توسط نصاب پروژه، آن‌ها به  مشتری تحویل داده می‌شوند.

حالا شما یک اثر هنری زیبا را به خانه‌هایتان آورده‌اید.