ویژگی های درب تمام چوب ساج

ویژگی های درب تمام چوب ساج 

ویژگی های درب تمام چوب ساج : همه ما میدانیم که درب تمام چوب ساج از زیبایی خاصی برخورددار است. علاوه بر آن یکی از ویژگی های بی نظیر این درب ، مقاومت بالای آن در برابر رطوبت است و حتی از این چوب برای ساخت کشتی نیز استفاده می شود . ما در مطلب قبلی درباره چند ویژگی و مزیت این چوب صحبت کردیم. در این مطلب نیز می خواهیم کمی درباره ویژگی های مثبت این دررب صحبت کنیم . پس با آلبروچوب همراه باشید .

برخی ویژگی های چوب تمام چوب ساج به شرح زیر است :

نیازی به مراقبت ویژه ای ندارد

درب چوب ساج نیاز به نگهداری کمی دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر از گاهی با یک پارچه مرطوب آن پاک کنید. فقط در مواقعی یک مقدار سخت تر می شود که در فضای باز استفاده شود . حتی این سختی خاطر جنس چوب ساج نیست ، بلکه به دلیل شرایط خارجی ربط دارد مثل مقدار زیادی گرد و غبار ، رطوبت و نور خورشید و …

چوب ساج به دلیل مقاومت زیاد در برابر شرایط بد آب و هوا معمولاً در ساخت مبلمان باغی نیز استفاده می شود. همچنین از تولیدکنندگان کابینت برای طراحی داخلی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

مقاوم در برابر آب و هوا

این چوب با دوام می تواند در برابر اشعه ماوراء بنفش قوی و همچنین باران ، یخبندان و برف مقاومت کند.

با توجه به ساختار روغنی خود در این حالت ها مقاومت خود را از دست نمیدهد و نفوذ آب و رطوبت به آن تا حد زیادی سخت است.

برای مشاوره و خرید انواع درب تمام چوب با ما تماس بگیرید

ویژگی های درب تمام چوب ساجدرصد ترک خوردگی کمی دارد

وقتی چوب قبل از تولید درب به درستی خشک شود ، ساج از شکستگی و ترک خوردگی ایمن است. بنابراین برای استفاده در انواع درب و مبلمان بسیار مناسب است.

ظاهر جذاب

رنگ چوب ساج بسیار گرم و زیبا است ، به طوری که با تمامی دیزاین ها هم خوانی دارد و در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار محبوب است .

ساج دارای رنگ قهوه ای عسلی زیبا با ساختار رنگی یکنواخت است .

 

بیشتر بخوانید : درب تمام چوب ساج / ویژگی های چوب ساج / انواع چوب ساج / چوب درخت ساج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *