آشنایی با درب ضد حریق

آشنایی با درب ضد حریق : قطعا آتش سوزی یکی از بدترین حوادثی هست که ممکن است اتفاق بیوفتد. ما در این مطلب سعی داریم شما عزیزان و سروران گرامی را با درب های ضد حریق آشنا کنیم پس با آلبروچوب همراه باشید.

درب ضد حریق به این معنا نیست که هیچوقت آتش نمیگیرد بلکه بدین معنی است که مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش سوزی دارد و می تواند تا حد بسیاری از آتش سوزی جلوگیری کند.

معمولا در محیط های بزرگ مثل مراکز خرید ، سینما ها ، مراکز تجاری و محیط های پر تردد این درب ها وجود دارند.

دو مورد از کاربردی که این درب ها دارند شامل :

در صورت بسته شدن ، آنها مانعی برای جلوگیری از گسترش و پخش شدن آتش ایجاد می کنند .
با باز شدن ، وسیله ای برای خروج افراد فراهم می کنند .

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

این درب ها باید از سمت متخصصان و کارشناسان خبره مورد تایید باشند چرا که بسیار کاربرد حیاتی دارند و همیشه قبل از خرید آن ها باید از کیفیت و کارای آن مطمعن شوید.

به دلیل اهمیت فراوان در محافظت از جان ، ضروری است که درهای ضد حریق به طور منظم بازرسی شوند و در صورت کوچکترین آسیب در درب ها حتما تعمیرات لازم صورت گیرد.

این درب ها در  آزمایش شده و ساخته شده اند تا حداکثر ممکن در برابر آتش های خروشان مقاومت کنند. این درب ها در ساختمان ها تقسیم می شوند تا مانع گسترش آتش از یک منطقه به منطقه دیگر شوند.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

برای ساخت درب ضد حریق باید قبل از طراحی آن روی مواد اولیه درب آزمایش هایی صورت گیرد و شدت مقاومت مواد در برابر آتش سوزی باید محاسبه گردد.

در برخی از موارد این درب ها در محیط های مسکونی نیز استفاده می گردد و معمولا در مجتمع های با واحد های زیاد و برج های مسکونی نیز وجود دارند.

آشنایی با درب ضد حریق

درب های ضد حریق همیشه باید توسط یک نصاب بسیار ماهر و متخصص به درستی نصب شوند ، زیرا آنها یک وسیله ایمنی در برابر آتش هستند که با دقت طراحی شده اند و  قطعا از اهمیت فراوانی برخورددار هستند .

بیشتر بخوانید : قیمت درب تمام چوبقیمت درب لابیقیمت درب داخلی /قیمت درب اتاقی /درب تمام چوب راش /درب ضد آب /قیمت درب ورودی /درب و چهار چوب چوبی /تاریخچه پیدایش درب های ورودی /خرید درب های خروجی / خرید درب ورودی /خرید درب چوبی /آشنایی با درب های شیشه ای /آشنایی با درب های فلزی / آشنایی با درب پی وی سی /آشنایی درب فایبرگلاس / آشنایی با درب آلومینیومی /آشنایی با درب اف آر پی / خرید درب تاشو /خرید درب کشویی / خرید درب گردان / خرید درب کرکره ای /خرید درب محوری / نکاتی برای خرید درب چوبی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *