درب تمام چوب بلوط

امروزه یکی از پرطرفدار ترین درب های چوبی ، درب تمام چوب بلوط است . این درب بسیار مقاومت بالایی دارد به طوری که جزو محکم ترین درب های دنیا می باشد . علاوه بر آن این چوب ، بسیار زیبا و رنگ دلنشینی دارد که همین موارد باعث محبوبیت آن شده است . در این مطلب ما می خواهیم درباره درب تمام چوب بلوط صحبت کنیم . پس با آلبروچوب همراه باشید .

این که شما درب مدرن یا سنتی را ترجیح می دهید ، همیشه یک سبک درب داخلی بلوط برای نیازمندی شما وجود دارد و آن را طراحی می کنند . روکش های بلوط یکی از محبوب ترین روکش های موجود در بازار است .

زیبایی بافت این چوب واقعاً جلوه ای از کیفیت و گرما را به خانه می بخشد . این چوب در ایران به فراوانی یافت نمی شود ، زیرا منبع اصلی این چوب در کشور های غربی و در جنگل های کانادا است و در آنجا به وفور یافت می شود .

برای مشاوره و خرید درب تمام چوب بلوط با ما تماس بگیرید

طول عمر این چوب به قدری بالا است که اگر از آن به خوبی مراقبت کنید و به درستی از آن استفاده کنید ، می تواند سالیان سال درب ورودی منزل یا محل کار شما را بیمه کند . از این چوب در تولید درب های لابی نیز استفاده می شود . از آنجا که چوب سنگین و مقاومی است ، از این رو مناسب درب های لابی می باشد .

شما در استفاده از چوب درخت بلوط محدودیت خاصی ندارید و می توانید در تولید انواع مبلمان ، لوازم خانه و حتی تجهیزات صنعتی نیز از این چوب با کیفیت استفاده کنید .

درب تمام چوب بلوط

درب تمام چوب بلوط

ترک خوردگی و شکستگی در این چوب خیلی کم اتفاق می افتد و اگر از آن به خوبی نگهداری کنید این اتفاق هیچوقت نخواهد افتاد در صورتی که در صورتی که شرایط نگهداری این درب محیا باشد .

برای نمونه زمانی که این چوب کثیف می شود شما باید با یک پارچه ترجیحا خشک آن را تمیز بفرمایید و اجازه ندهید گرد و غبار روی چوب بشیند یا زمانی که درب خیس می شود بلافاصله آن را خشک بفرمایید و همین موارد باعث می شود که طول عمر درب شما به حداکثر برسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *