درب ضد آب

درب ضد آب : درب یکی از مهم ترین ویژگی های خانه است. هدف اصلی آن تأمین حریم خصوصی و ایمنی است. زمان طراحی خانه یا فضای داخلی نقش خیلی کلیدی در زیبایی و امنیت خانه را بر عهده دارد . در اصل می توان گفت درب یکی از خصوصیات مهم در خانه است که اگر به آن توجه نشود خیلی تاثیر منفی بر ساختار یک خانه میگذارد.

یک درب های ضد آب می تواند از انواع مختلف جنس چوب در بازار ساخته شود و در اندازه و قیمت و درجه کیفیت درب کاملا متفاوت باشد.

بیشتر درب های ورودی خانه ها معمولاً درب های ضد آب هستند و درب های ضد آب در منزل بسیار کاربردی تر هستند خصوصا در درب های حمام و سرویس بهداشتی کاربرد این درب ها دوچندان می شود .

این درب ها از تخته های چوب ساخته می شود و چگالی بالایی دارند که به عنوان عایق خوبی برای جلوگیری از گرد و غبار ، سر و صدا و گرما عمل می کنند.

برای خرید درب های ضد آب با ما تماس بگیرید.

چسب مورد استفاده در ساخت این نوع درب های ضد آب از فنل فرمالدئید است که بهتر از اوره فرمالدئید است که در ورق های تخته سه لا است و مقاوم در برابر رطوبت هستند .

ویژگی های درب ضد آب

  • نگهداری آن ها آسان است.
  • این نوع درب با دوام ، از نظر ابعاد مقاوم در برابر موریانه و حشرات کاملا مقاوم هستند .
  • در مقایسه با درب تمام چوب قیمت کمتری دارند.
  • این درب ها کاملا سطحی صاف و یکدست دارند.
  • این درب ها با توجه به ضد آب بودن کاملا قابل شستشو هستند و در برابر باد کردن درب کاملا مقاوم هستند.
  • آنها بیشتر مناسب حمام و سرویس بهداشتی در ساختمان های مسکونی و تجاری هستند. البته از آن ها می توان در سایر موارد استفاده کرد ولی برای این دو محل بسیار مناسب هستند.

برای خرید درب های ضد آب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *