قیمت درب تمام چوب

قیمت درب تمام چوب : انتخاب درب در زمان تزئین یک محیط واقعاً امری سخت و دشوار است و در نتیجه نهایی اهمیت فراوانی خواهد داشت. نکته بسیار مهم و کلیدی آن است که بدانیم انواع درب های ساختمانی چیست و چگونه می توان از بین آن ها بهترین را انتخاب کرد. پس با مجموعه آلبروچوب همراه باشید.

درب های چوبی که در ساخت و سازهای مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند در بازار در ۳ حالت وجود دارد : چوب جامد ، هسته توخالی و هسته جامد.

هر نوع درب به طور گوناگونی ساخته می شود و مزایا و معایب خاص خود را دارد.

درب های چوبی جامد یا از یک تخته چوب جامد ساخته شده اند و یا به طور معمول ، یک ساختار قاب و صفحه ای که از چوب طبیعی استفاده می گردد . این نوع درب ها ۱۰۰٪ با چوب طبیعی ساخته شده اند در نتیجه می توان گفت اگر چیزی که به دنبال آن هستیم اصالت تاریخی و ظاهری کلاسیک باشد بهترین انتخاب انتخاب این درب ها است.

برای مشاوره و خرید درب های تمام چوب با ما تماس بگیرید.

درب های توخالی چوبی به عنوان جایگزینی مناسب و مقرون به صرفه برای درب های تو پر چوبی هستند. این درب ها را میتوان به راحتی به هر طرح و شکلی که مد نظر سازنده درب هستش در بیاورید و با روکش های گوناگون این درب ها را به یک درب با کیفیت و اقتصادی در آورد. درب های توخالی در عین سبک بودن از مقاومت و استحکام بالایی نیز برخورددار است.

هسته اصلی درب با کاغذهای زائد یا شبکه مقوایی یا لانه زنبوری پر شده است. این دربها برای فضا های داخلی از هر نوع مناسب است.

درب هسته جامد مخلوطی از ذرات ریز چوب است که با گرما ، رزین ها و فشار هیدرولیکی به هم چسبانده شده اند تا محصولی یکدست و سازگار با هسته درب بوجود می آورد .

درب های توخالی به طور قابل توجهی از درب های هسته جامد سبک تر هستند و کار با آن ها آسان تر است و نصب می شوند. درب های جامد هسته امنیت بیشتری نسبت به درب های توخالی دارند.

برای مشاوره و خرید درب های تمام چوب با ما تماس بگیرید.

قیمت درب تمام چوب

این درب ها دارای طرح های گوناگون با طرح های بسیار زیاد برای انتخاب هستند. برای ظاهری سنتی تر ، روکش، بهترین انتخاب است.

در آلبروچوب ما از بهترین کیفیت، و تنوع در طرح ها و یک تیم متخصص برای کمک به شما در انتخاب بهترین محصول برای پروژه خود برخوردار هستیم.

محل ورود، یک نقطه کانونی در نمای خانه است. این نقطه آغاز هر اتفاقی است که در داخل خانه می افتد. در نتیجه اهمیت دادن به این قطعه در انتخاب نجاری برای مسکن تا حد زیادی حیاتی است.

این درب های تمام چوب نه تنها از کیفیت طراحی خوبی برخوردار هستند ، بلکه از مشخصات فنی فوق العاده نیز برخوردار است. این موضوع سبب کاهش صدای خارجی و افزایش صرفه جویی در انرژی می شود زیرا چوب رسانای بد گرما است.

چوب جامد ماده ای مستحکم و بادوام است و در برابر ضربه خوردن یا شکستن مقاوم است.

این مطلب ادامه دارد پس با وبسایت آلبروچوب همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *