قیمت درب داخلی

قیمت درب داخلی : شما هنگام انتخاب درب های جدید برای خانه خود به سرعت متوجه خواهید شد که گزینه های متنوعی و گوناگونی وجود دارد برای خرید درب و می تواند این گزینه های فراوان باعث شود در انتخاب درب خود دچار تردید شوید.

قبل از اینکه بخواهید خانه خود را بازسازی کنید ، همیشه سعی کنید درب منزل خود را انتخاب کنیم چرا که به بازسازی شما کمک بسیاری می کند.

اول ، بیایید با سبک درب شروع کنیم. اگر بخواهیم از دید ساختاری به موضوع نگاه کنیم سبک درب می تواند به چندین سبک مختلف باشند. درب های قالبی با فشار دادن یا قالب گیری دو پانل به هم ساخته می شوند. این درب ها با توجه به اندازه استاندارد درب ساخته می شوند و در واقع می توان گفت دری از قبل ساخته شده هستند.

برای خرید درب های داخلی با ما تماس بگیرید.

درب های فلاش ساده ترین طرح و سبک درب ها هستند. آن ها در هر دو طرف صورت ساده هستند ، این بدان معنی است که صاف هستند و از هیچ الگو و طرح بخصوصی برخوردار نیستند.

قیمت درب داخلی

در ساخت این درب ها محدودیت تو خالی بودن یا توپر بودن درب وجود ندارد و این درب ها در دو حالت خود در بازار وجود دارند ولی در فضای داخلی منزل بهتر است از درب های توخالی استفاده شود چون هم سبک تر هستند و هم به بافت ساختمان آسیب کمتری می زنند و حالت اصلی خود را از دست نمیدهند.

درب های پنل

درب های پنلی یا تابلویی احتمالاً رایج ترین سبک درب داخلی است که به چشم شما خورده است . ظاهر و شکل ساده این درب ها به این معنی است که تقریباً در هر سبکی از خانه زیبا به نظر می رسند.

درب های پنل با وجود شباهت هایشان بسته به تعداد پنل مورد نظر شما در طیف وسیعی  از سبک ها در دسترس هستند.

برای خرید درب های داخلی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *