خرید درب تاشو

خرید درب تاشو : درب تاشو یک دربی است که از چندین لایه درب لولایی تشکیل شده است. درب تاشو به کمک یک مسیر باز و بسته می شود.

اصولا درب های تاشو دارای یکسری مزایایی است که این درب ها را با سایر درب ها متمایز می کند.

یکی از ویژگی های خوب درب های تاشو همین قابلیت تاشو می باشد که این کار سبب می شود فضای کمتری اشغال شود و زیبایی خاصی به فضا دهد.

درب تاشو میتواند درب تمام چوب باشد یا ترکیبی از چوب و شیشه باشد و یا هر ترکیب دیگری باشد.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

از درب های تاشو می توان در فضا های اداری نیز استفاده شود. چون در محیط های اداری از محدودیت فضایی برخورددار هستیم و این محدودیت باعث می شود که از درب های تاشو بیشتر استفاده شود.

این درب ها باعث می شود فضای خانه یا محل کار یا هر فضای دیگری بزرگتر نشان داده شود و خیلی به زیبایی فضا کمک می کند.

ریل های بین لایه های درب تاشو بهتر است از جنس فلز باشد چون از مقاومت بالایی برخورددار است و فرسودگی در آن بسیار کمتر است.

در عصر جدید درب های تاشو یکی از ارکان اصلی در دکوراسیون داخلی می باشد. درب های تاشو ضد سرقت هم در کشور عزیزمان از محبوبیت خاصی برخورددار است و علاوه بر تاشو بودن قابلیت ضد سرقت نیز می باشد.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

درب‌های اتوماتیک تاشو، انواع مختلفی دارند. از جمله این درب‌ها، درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای تاشو است. این نوع از درب‌های تاشو در فضاهای کوچک و باریک مانند راهروها مناسبند.

خرید درب تاشو

از انواع دیگر درب اتوماتیک تاشو، درب‌های اتوماتیک تاشو ضد سرقت است.

درب‌های تاشو را می‌توان مناسب انواع فضاها خریداری نمود و به کاربرد چراکه در ابعاد مختلف، طراحی و تولید می‌شوند.

بیشتر بخوانید : قیمت درب تمام چوبقیمت درب لابیقیمت درب داخلی /قیمت درب اتاقی /درب تمام چوب راش /درب ضد آب /قیمت درب ورودی /درب و چهار چوب چوبی /تاریخچه پیدایش درب های ورودی /خرید درب های خروجی / خرید درب ورودی /خرید درب چوبی /آشنایی با درب های شیشه ای /آشنایی با درب های فلزی / آشنایی با درب پی وی سی /آشنایی درب فایبرگلاس / آشنایی با درب آلومینیومی /آشنایی با درب اف آر پی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *