درب اچ دی اف چیست

درب اچ دی اف چیست ؟ تخته فیبر با چگالی بالا یا به طور خلاسه (HDF) جایگزینی مناسب برای چوب برای درب های چوبی است.

این درب ها مزایای زیادی دارند که امروزه خیلی مواد کاربردی برای تولید انواع درب و لوازم منزل می باشند .

درب های اچ دی اف دارای مقاومت بالایی هستند و حتی بافت سفت و فشرده تری نسبت به درب های ام دی اف دارند . ولی باید در نظر گرفت که از لحاظ قیمتی از درب های ام دی اف گران تر می باشد .

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

اچ دی اف به دلیل تراکم بیشتر ، از وزن بیشتری برخورددار است . درب های اچ دی اف از تنوع طرحی و رنگی فراوانی برخورددارند که این موضوع باعث می شود تا خریداران درب دستشان باز باشد و دچار محدودیت در انتخاب نشوند.

باید در نظر داشت که درب های MDF و HDF نسبت به درب های تمام چوب از کیفیت پایین تری برخورددار است ولی باید در نظر گرفت که این درب ها از لحاظ هزینه و قیمتی از درب های تمام چوب به صرفه تر هستن.

هنگام تولید اچ دی اف باید از مواد درجه یک و با کیفیت استفاده شود چرا که اگر در غیر این صورت باشه خیلی زودتر از موعد دچار مشکل می شود.

برای مشاوره و خرید درب های چوبی با ما تماس بگیرید

HDF علاوه بر آن که در صنعت تولید درب کاربرد زیادی دارد در سایر موارد ماننده تولید کمد دیواری ، تخت خواب ، میز های اداری و … استفاده می شوند.

اگر در ساخت درب های اچ دی اف از روکش های با کیفیت و  مواد اولیه خالص استفاده شود ،  می تواند تا حد زیادی ضد آب باشند.

درب اچ دی اف چیست ؟

در برخی از موارد از اچ دی اف می توان در تولید درب های ضد سرقت نیز استفاده شود ولی بهتر است در ساخت درب ضد سرقت از چوب خالص استفاده شود ماننده چوب راش که از لحاظ مقاومت جزو بهترین جنس های چوب می باشد .

درب اچ دی اف چیستبیشتر بخوانید : قیمت درب تمام چوبقیمت درب لابیقیمت درب داخلی /قیمت درب اتاقی /درب تمام چوب راش /درب ضد آب /قیمت درب ورودی /درب و چهار چوب چوبی /تاریخچه پیدایش درب های ورودی /خرید درب های خروجی / خرید درب ورودی /خرید درب چوبی /آشنایی با درب های شیشه ای /آشنایی با درب های فلزی / آشنایی با درب پی وی سی /آشنایی درب فایبرگلاس / آشنایی با درب آلومینیومی /آشنایی با درب اف آر پی / خرید درب تاشو /خرید درب کشویی / خرید درب گردان / خرید درب کرکره ای /خرید درب محوری / نکاتی برای خرید درب چوبی /آشنایی با درب ضد حریق / خرید درب داخلی یا اتاقی / درب ام دی اف چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *