درب و چهار چوب چوبی

درب و چهار چوب چوبی : چهار چوب درب سازه ای است که خود درب یا ورقه درب بر روی آن نصب می گردد و می تواند از جنس چوب یا فلز و … باشد . برای درب های لولایی ، لولاها به چهار چوب متصل می شوند.

برای درب های کشویی مسیر به یک چهار چوب برای غلتیدن غلتک ها نصب می شود و درب های تاشو در چهار چوب های خود هم لولا و هم مسیری برای حرکت دارند.

مقاومت و دوام چهار چوب درب در طول عمر خود درب تأثیر بسیار زیادی می گذارد. یک چهارچوب درب اگر ضعیف باشد یا ضعیف نصب شده باشد می تواند خطر امنیتی و فنی ایجاد کند و احتمالاً بسیار زودتر از موعد خود فرسوده می شود.

برای مشاوره و خرید درب و چهار چوب درب با ما تماس بگیرید.

کیفیت و جنس و شکاف های موجود در یک چهار چوب می تواند سبب ورود و خروج هوای سرد و گرم باشد یعنی اگر چهار چوب از کیفیت و جنس خوبی برخورددار نباشد نمیتواند عایق خوبی برای رفت و آمد هوا باشد .

چهار چوب های درب علاوه بر استقامت و عایق بودن در برابر شرایط آب و هوایی باید ظاهر زیبا و آراسته ای داشته باشد و برای انتخاب چهار چوب باید به جنس و طرح درب هم توجه کرد چون در غیر این صورت زیبایی و کارایی خود را از دست می دهد.

درب و چهار چوب چوبی

قبل از خرید درب حتما یکبار باید درب را به چهار چوب وصل کنید چون ممکن است درب و چهار چوب به هم نخورند و مشکل بوجود می آید.

از لحاظ زیبایی و کارایی شما زمانی که یک درب تمام چوب را خریداری می کنید اگر از چهار چوب چوبی استفاده کنید طبیعتا هم به جذابیت درب کمک می کند و هم هارمونی کار حفظ می گردد.

برای مشاوره و خرید درب و چهار چوب درب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *