معرفی شرکت آلبرو چوب

شرکت آلبرو چوب در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد. از زمان شروع به کار آلبرو چوب ما توانستیم زیبایی خانه‌های شما را با خدمات منحصر به فرد و شیک خودمان بهبود ببخشیم. ما یک تجارت خانوادگی هستیم که معنای خدمات به مشتری را درک می‌کنیم و به سلیقه مشتریان خود اهمیت می‌دهیم. هنگام انجام کار، شما با یک گروه حرفه‌ای کار می‌کنید و احساس می‌کنید انتخاب درستی داشته‌اید که با گروه آلبرو چوب تماس گرفته‌اید. اخلاق مداری و براساس انصاف کار کردن شعار همیشگی ما بوده است.

نمایی از شرکت آلبرو چوب

شرکت آلبرو چوب

آلبرو چوب بعنوان یکی از پیشگامان صنعت درب‌های چوبی در سطح کشور می‌باشد و می‌توان گفت تنها تولیدکننده تخصصی درب تمام چوب در کشور است و هدف آن پیشرفت در تولید و طراحی درب‌هایی با شناسنامه ایرانی است. ما در آلبرو چوب با چشم اندازی به آینده قصد داریم به عنوان رقیب اصلی تولیدکنندگان خارجی مطرح شویم و نیاز کشور را در این صنعت، برآورده سازیم. برای آشنایی با روند کار تهیه درب‌های چوبی از سفارش‌گیری تا نصب آن، به صفحه خدمات ما مراجعه کنید.

ما به اهمیت محیط زیست واقف هستیم و از این رو، بر اساس موافقت اعضای شرکت از همان روزهای اول تصمیم بر این گرفته شد که هر ساله صد اصله درخت در زمین‌های مناسب کاشته شود.

این شرکت با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان، محصولات تولیدی خود را با بیش از ۲۰۰ نوع درب عرضه می‌نماید. برخی از انواع تولیدات ما را می‌توانید در بخش نمونه کارهای ما ببینید.

هدف ما این است که در زمینه کاری خودمان یعنی ساخت درب‌های چوبی بتوانیم تولید در کشور را بهبود بخشیم و به نوبه خود چرخ  اقتصادی ایران عزیزمان را حرکت دهیم.

شرکت آلبرو چوبنام شرکت آلبروچوب از کلمه ایتالیایی “آلبرو” به معنای “درخت” گرفته شده است.

درخت به معنای جهانی زندگی است. در نقاشی‌های قدیمی در مینیاتورها و حتی در فرش‌های ایرانی درخت نشان زندگی است. از نظر برخی از عارفان نیز درخت نماد قدرتمند زندگی است که در فضا و زمان رشد می‌کند. درختان یکی از قدیمی‌ترین موجودات زنده در این سیاره هستند. اعتقاد بر این است که قدیمی‌ترین ارگانیسم شناخته شده زنده مربوط به یک درخت صنوبر است که قدمت آن ۹۵۵۰ سال است.

هنرمندان زیادی با سوژه درخت فعالیت کرده‌اند به عنوان مثال تارکوفسکی در یکی از فیلم‌هایش با نمایش اشکال و رنگ‌ها پایان زندگی را با خشک شدن درخت به نمایش می‌گذارد. معروفترین درخت زندگی در نقاشی احتمالا یکی از نقاشی‌های “گوستاو کلامت” است. این اثر از سه قسمت تشکیل شده است که حدود ۷ متر طول دارد و سه قسمت برای یک نقاشی با هم ادغام می‌شوند. و هنرمند با نگاهی مدرن به زندگی بخشیدن درخت و زندگی دوباره به آن می‌اندیشد.

درختان در دو جهان مشترکند. در تصورات همه ادیان درخت نماد زمین و بهشت است. از یک طرف به آسمان وصل است و از طرفی نماد زمین است. و به عنوان یک فرآیند رشد و تکامل شناخته می‌شود. درخت پیوند دهنده آسمان و زمین است. ریشه درخت در زمین و شاخه هایش رو به آسمان است و می‌توان اینطور نگاه کرد که ریشه‌های درخت در تاریکی و شاخه‌هایش در نور، چنان می‌نماید که گویی پیوند دهنده ناخودآگاه تاریک و دنیای درخشان آگاهی است. و درخت گواه بر دوباره متولد شدن هاست. در همه افسانه‌ها برای زندگی جاویدان انسان‌ها به دنبال درخت زندگی بوده‌اند.

شرکت آلبرو چوب