چوب روس را بیشتر بشناسید

چوب روس را بیشتر بشناسید ! همه افرادی که با چوب سرکار دارند ، حداقل یکبار اسم چوب روس را شنیده اند و یا حتی با آن کار کرده اند . این چوب یکی از محبوب ترین چوب های بازار است که علاوه بر تولیدکنندگان ، مصرف کنندگان نیز به آن علاقه شدیدی دارند .

این چوب همانطور که از اسمش پیداست ، در کشور پهناور روسیه به وفور یافت می شود و در واقع روسیه اصلی ترین منبع این چوب می باشد .

امروزه روسیه یکی از صادر کنندگان اصلی چوب در دنیا است که چوب روس بخش عمده ای از بازار صادرات چوب را در اختیار خود قرار دارد .

در سیبری مرکزی نیز ، این چوب رشد بسیار خوبی دارد و چوب تولید شده بسیار با کیفیتی دارد . گاهی اوقات چگالی چوب سیبری در مقایسه با گونه های اروپایی دو برابر می شود .

بیشترین استفاده از چوب کاج است که ثابت شده است که بهترین هزینه را برای ساخت خانه های چوبی از نظر هزینه و کیفیت دارد. ما از چوب کاج سیبری برای دیوارها ، سقف و کف در خانه های چوبی خود استفاده می کنیم .

برای مشاوره و خرید درب تمام چوب روس با ما تماس بگیرید

کاج روسی یک درخت مخروطی بزرگ است که ارتفاع آن تا ۹۰-۱۳۰ فوت می رسد و قطر آن تا ۳۰-۵۰ اینچ رشد می کند. این چوب خروجی کار فوق العاده ای دارد و معمولا چوب آن بدون لک و خرابی است . این چوب را می تواید در تولید انواع درب ، مبلمان خانگی و شهری ، کمد دیواری و … استفاده کنید .

چوب روس را بیشتر بشناسیدچوب روس را بیشتر بشناسید

بهترین کیفیت چوب از کاج هایی است که در مناطق شمالی روسیه رشد می کنند. این چوب دارای چوب با تراکم بالای سلولی است که همین امر به استحکام آن کمک می کند . چگالی این چوب متوسط ​​است (بالای ۵۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب) .

یکی از ویژگی های فوق العاده این چوب ، استحکام بالای آن است که مقاومت زیادی در برابر ضربه و فشار دارد . این چوب در شرایط آب و هوایی سرد نیز به شدت مقاوم است و اصلی ترین دلیل این مقاومت این است که درخت این چوب در شرایط سردسیری روسیه و کشور های سرد سیر رشد می کند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *